Rozdanie nagród w Ratuszu

W środę 24 lutego troje uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kielnarowej wraz ze swoimi rodzicami udało się do Ratusza w Rzeszowie na uroczyste rozdanie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Historyczno – Plastycznym z elementami informatycznymi „Rodzina Ulmów – piękno życia codziennego” zorganizowanym przez SP 24 w Rzeszowie. W wyniku eliminacji szkolnych, w których brało udział wiele klas z naszej szkoły do konkursu zgłoszono około 15 prac z naszej szkoły oraz jedną prezentację ucznia z klasy siódmej. Jury konkursu ustaliło werdykt w wyniku, którego zaproszono na rozdanie nagród, aż troje uczniów:

Nagrodę za prace plastyczną otrzymała Agata Janda

Wyróżnienia za prace plastyczne: Wiktoria Leniart oraz Remigiusz Rybka

Uczniowie otrzymali nagrody z rąk Pani Wiceprezydent Krystyny Stachowskiej, która serdecznie gratulowała wszystkim, którzy podjęli się realizacji tego tematu – rodziny Ulmów.

Wszystkim gratulujemy sukcesu, tym bardziej, że jest wyjątkowy – jako nauczycielka plastyki jestem dumna z pracy moich uczniów, którzy tak licznie zostali docenieni!