ROZDANIE NAGRÓD W SZKOLNYCH ELIMINACJACH KONKURSU

Rozdanie nagród

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej Szkole Podstawowej w Kielnarowej

            Tej jesieni realizowaliśmy w naszej szkole dwa tematy związane z obchodem roku rodziny, w którym szczególną rolę odegrała rodzina Ulmów – beatyfikowana we wrześniu.

Uczniowie na zajęciach plastycznych  koła plastycznego mieli do wyboru dwa tematy.  Jeden z tematów „ Ulmowie – rodzina wczoraj i dziś”  to Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod patronatem MEN, Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Wojewody Podkarpackiego, w którym reprezentowało naszą szkołę pięć osób z klas IV-VII oraz dwie z klas młodszych. W kategorii prezentacja multimedialna została wysłana jedna praca.     Drugi temat „Rodzina Ulmów – piękno życia codziennego” realizowały wszystkie klasy na zajęciach plastycznych. Została przygotowana wystawa z prac, kilka spełniających warunki regulaminu zostało zgłoszonych do etapu Międzyszkolnego Konkursu pod patronatem Prezydenta Miasta w SP Nr 24 w Rzeszowie.

Laureaci konkursu

Komisja konkursowa szkolnych eliminacji ustaliła werdykt w ramach obydwóch tematów:

Nagrody równorzędne /karty do SINSAY o wartości 40 zł/ ufundowane przez RR/ otrzymują:

  • Remigiusz Rybka
  • Wiktoria Leniart
  • Agata Janda
  • Ewa Gorzelec
  • Nikola Czenczek
  • Franciszek Kramer
  • Maja Gazda
  • Zuzanna Bacior
  • Aleksandra Kopiec

Skład komisji:

mgr Ewelina Szybiak-Korytko, mgr Agata Różańska – Lichota, mgr Izabela Liskowicz