tel./fax: 17 2219 344
email: spkielnarowa@gmail.com

NIP 813 26 43 503
Regon 001131780


Do wakacji
Skuteczna nauka słówek
Zostań mistrzem
Tu kliknij aby przejść do platformy
GRY EDUKACYJNE "PISUPISU" Tu kliknij aby przejść do strony

Rok 2001 – 2002

Rozpoczęcie roku szkolnego
2001-2002

3 września 2001r, po wakacyjnej przerwie, mury naszej szkoły na nowo wypełniły śmiech i wrzawa. Rozpoczął się nowy rok szkolny:
Dyrektor szkoły powitał wszystkich zebranych: uczniów, nauczycieli i przedstawicieli Rady Rodziców. Tradycyjnie zapoznał uczniów z przydziałem wychowawców i sal lekcyjnych. W tym roku szkolnym zaszły pewne zmiany, gdyż po rocznej przerwie powróciły panie: Grażyna Data i Agata Klatka oraz Alicja Maciołek. Szczególnie serdecznie witani byli uczniowie klasy pierwszej.
Dyrektor szkoły życzył uczniom wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy a nauczycielom sukcesów w pracy zawodowej. Następnie uczniowie rozeszli się do swoich sal na spotkania z wychowawcami, gdzie zostali zapoznani z planem zajęć w nowym roku szkolnym, jak również mogli podzielić się wrażeniami z wakacji.

Skład Rady Pedagogicznej.

Dyrektor szkoły: mgr Wacław Warda
Nauczyciele :

mgr Grażyna Data – naucz. plastyki i techniki
mgr Bożena Drzał – naucz. przyrody, naucz. -biblioteki
mgr Alicja Kawalec – naucz. historii i W-f, wych. kl. VI
mgr Agata Klatka – naucz. języka polskiego, wych. kl.IV
mgr Anna Kozdraś – naucz. matematyki, wych. kl.V< mgr Alicja Maciołek - naucz. początk.wych. kl. II mgr Irena Para - naucz. początk. wych. kl.III Józefa Prokop - naucz. i wych. oddziału przedszk. Zuzanna Ślemp - katechetka mgr Andrzej Taras - naucz. początk.wych. kl.I mgr Andrzej Zając - naucz. języka angielskiego mgr Iwona Zawadzka - naucz. muzyki ksiądz Stanisław Zimny Akcja "Sprzątanie Świata 2001" 21-22 września 2001 r. uczniowie naszej szkoły i nauczyciele wzięli udział w największej kampanii ekologicznej świata. Nasze lokalne sprzątanie poprzedziły różne formy promocji na terenie szkoły. 21 września odbył się apel na którym uczniowie kl.5 przybliżyli pozostałym historię powstania tej akcji oraz zapoznali z tematem głównym tegorocznej. Przeprowadzono również konkurs na plakat dotyczący ochrony środowiska . 22 września uczniowie naszych klas wraz z wychowawcami wyruszyli w wyznaczone rejony naszej miejscowości aby pozbierać wyrzucone śmieci. Sprzątanie poboczy dróg, przydrożnych rowów i lasów wydaje się syzyfową pracą. Po pewnym czasie wszystko z powrotem wraca do"normy". Zielona Szkoła W dniach 9-10 października klasa 6 przebywała w Wilczej Woli pod opieką wychowawczyni Alicji Kawalec i p. Agaty Klatki. Dzięki pomocy rodziców, którzy zapewnili wyżywienie i dojazd na miejsce, uczniowie mogli we wczesnojesiennym plenerze, realizować program wychowawczy którego celem była lepsza integracja klasy, wyrobienie nawyku rozmawiania o klasowych i indywidualnych problemach, a nie rozwiązywanie ich siłą. A poza tym były wspólne posiłki, wędrówka przez las nad zalew, gra w piłkę, wieczorna dyskoteka, grillowanie, a przede wszystkim perypetie ze spaniem. Wszyscy spędzili czas przyjemnie, wesoło i bezpiecznie. Zadowoleni, choć odrobinę zmęczeni uczniowie powrócili do codziennej szkolnej rzeczywistości.     Dzień Edukacji Narodowej.

 

12 października uczniowie kl. V i VI pod opieką p. Anny Kozdraś przygotowali i przedstawili wzruszający program artystyczny. Były wiersze, piosenki, oraz kwiaty i życzenia od uczniów i przedstawicieli Rady Rodziców dla wszystkich pracowników szkoły. W tym roku Nagrody Dyrektora Szkoły za wyróżniającą pracę otrzymali nauczyciele: p. Anna Kozdraś i p. Andrzej Taras. Z rąk dyrektora szkoły przyjęli gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Po części oficjalnej rodzice zaprosili nauczycieli i innych pracowników szkoły na poczęstunek.    

 

 

Pływalnia ,,Delfin”

3 listopada grupa uczniów naszej szkoły pod opieką dyrektora Wacława Wardy i p. Alicji Kawalec pojechała na pływalnię ,,Delfin” w Rzeszowie. Należało zabrać ze sobą: czepek, ręcznik, mydełko i dobry humor. Humory oczywiście dopisywały, gdyż wizyty na basenie nie zdarzają się często. Kąpiel w wodzie o temp. 29 stopni Celcjusza, o tej porze roku, sprawiło wszystkim ogromną radość. Opiekunowie udzielali pierwszych lekcji pływania. To, że taki sposób spędzania czasu wszystkim przypadł do gustu, nie trzeba mówić, wystarczy spojrzeć na miny naszych

 

 

 

Jesienne wędrowanie.

20 października, już po raz piętnasty odbył się Pieszy Rajd Szkół Podstawowych Gminy Tyczyn. W tym roku nad organizacją rajdu czuwała nasza szkoła. Dyrektor szkoły witał wszystkich uczestników i wręczał certyfikat dzielnego pokonania trasy oraz pamiątkowe rajdowe znaczki. Nasza ekipa, mimo obolałych nóg, powróciła z trasy w doskonałych humorach. Po wędrówce przyszedł czas na odpoczynek i posiłek w szkolnej jadalni. Atrakcją imprezy było zaproszenie przedstawicieli prawa z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, którzy prezentowali swoje umiejętności. Była tresura psów policyjnych i pokaz jak odbywa się poszukiwanie narkotyków i materiałów wybuchowych, oraz popisy motocyklistów na policyjnych Hondach.

Przy tradycyjnym rajdowym ognisku

Pokaz tresury psów policyjnych.

<=”” a=””>
Taki motocykl – to marzenie…

 

Przedstawiciel Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej przeprowadził wśród młodzieży konkurs ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Zwycięzcami i zdobywcami pucharów zostały szkoły z Tyczyna, Białej i Budziwoja. Konkurs piosenki rajdowej.
Tym razem zwyciężyli uczniowie naszej szkoły. Nagrody ufundował i wręczał gość honorowy rajdu Burmistrz Gminy i Miasta Tyczyn – p. Janusz Skotnicki. Tańcząc, śpiewając i słuchając muzyki, oczekiwaliśmy na przyjazd gimbusa, który odwoził dzieci do domów. Impreza była bardzo udana.      

 

„Najciekawszy karmnik”

Przez cały listopad, w naszej szkole, trwał konkurs na najciekawszy karmnik, zorganizowany przez p. Bożenę Drzał. Dzieci chętnie wzięły w nim udział i prześcigały się w pomysłowości, zwłaszcza, że przewidywano cenne nagrody. Powstały prawdziwe ptasie stołówki.
Szczególne zainteresowanie budziły karmniki wykonane przez dzieci z oddziału przedszkolnego. Wszyscy uczniowie decydowali o tym, które karmniki są najciekawsze, wrzucając karteczkę z numerem karmnika do specjalnie przygotowanej skrzynki. Wykonawcy najciekawszych karmników otrzymali nagrody – gry planszowe, które przydadzą się na długie, zimowe wieczory. A „ptasie stołówki” zostaną powieszone wokół szkoły i będą służyły ptakom, zwłaszcza, że zima zawitała do nas w tym roku stosunkowo wcześnie.   Andrzejki 2001

30 listopada, od rana panował w szkole radosny nastrój, wywołany oczekiwaniem na wspaniałą zabawę. Tak też było, zwłaszcza, że do tańca przygrywał zespół zorganizowany przez rodziców. Gry i zabawy organizowane przez wychowawców młodszych klas, tańce przy „żywej” muzyce i tradycyjne andrzejkowe wróżby jak lanie wosku czy stawianie butów – to wszystko sprawiło, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.    

 

 

 

„Mikołajki”

5 grudnia jak co roku, wszyscy czekali niecierpliwie na szczególnego gościa. Nareszcie pojawił się z workiem prezentów Święty Mikołaj. Szczególnie spotkanie ze Świętym Mikołajem przeżywały dzieci z oddziału przedszkolnego. Gość rozmawiał z dziećmi i wręczał im prezenty. Po wręczeniu prezentów Święty Mikołaj odjechał, ale mamy nadzieję, że wróci do nas za rok.    

W nowej bibliotece

W marcu pełną parą ruszyła nasza nowa biblioteka szkolna. Została ona przeniesiona do nowych pomieszczeń. Teraz zajmuje ona trzy pomieszczenia: świetlica-czytelnia, biblioteka i archiwum. W archiwum przechowywane są szkolne dokumenty.
W bibliotece znajdują się książki, które można wypożyczyć do domu lub skorzystać z nich na miejscu. W świetlicy – czytelni można czytać, grać, bawić się oraz odrabiać zadanie domowe, korzystać z bogato wyposażonego księgozbioru podręcznego. Oferuje ona gry planszowe. Można również skorzystać z komputera i internetu. Biblioteka czynna w godzinach 11.30 do 14.30. W tych godzinach mogą tam przebywać również dzieci, których rodzice pracują i nie mogą się nimi zaopiekować w domu. W świetlicy – bibliotece można miło spędzać czas.    

 

Zabawa noworoczna

26 stycznia na sali gimnastycznej, zamienonej na ten dzień w salę balową, odbyła się zabawa choinkowa. Tradycyjnie, klasy młodsze bawiły się od 13 do 16 a klasy starsze od 16 do 19. Do tańca przygrywał zespół muzyczny. Muzyka dostosowana była do wieku i gustów „balowiczów”. Oprócz tańców , odbywały się również konkursy, szczególnie w grupie młodszej, za które można było otrzymać nagrody. Zadbano również o poczęstunek. Rodzice przygotowali kanapki i napoje dla swoich pociech. Na zakończenie zabawy wszyscy jej uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Nad zabawą młodszych dzieci czuwali ich wychowawcy.

 

 

 

Duet akordeonowy.

28 lutego do naszej szkoły przyjechał „Łódzki duet akordeonowy.” Artyści zagrali m. inn. „Marsz turecki” i „czeską polkę” oraz fragmenty „Czterech pór roku” Vivaldiego. Muzycy grali na swych instrumentach, naśladując różne zwierzęta, a przy tym zachęcali wszystkie dzieci do wspólnej zabawy: Zadawali również pytania związane z muzyką i kompozytorami. Wstęp i rozmowy trwały około godziny. Wszyscy doskonale się bawili i kiedy występ zakończył się, artyści nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Jesteśmy przekonani, że tego typu imprezy częściej powinny odbywać się w naszej szkole.

 

 

” Spotkanie z Jezusem”

4 marca kino ” Skarb” w Tyczynie zaproponowało nam projekcję filmu dla młodszych dzieci pt. „Spotkanie z Jezusem”. Była to prezentacja fragmentów biblijnych, mówiących o życiu Jezusa od momentu jego urodzenia w Betlejem, aż do śmierci na krzyżu i zmartwychwstania. Bajka, za pomocą barwnych obrazów, prostego słownictwa, przybliżyła dzieciom najważniejsze wydarzenia z życia Jezusa oraz pozwoliła poznać miejsca, w których żył i nauczał. Łatwiej na pewno zrozumieć dzieciom było ówcześnie warunki życia i prawdy głoszone przez Jezusa. Film przybliżył także dzieciom krajobrazy Jerozolimy i pozwolił poznać bliżej postacie biblijne, otaczające Jezusa.

 

Przedstawienie „Jonasz”

22 marca uczniowie starszych klas udali się do Domu Ludowego, aby zobaczyć przedstawienie pt.: „Jonasz” w wykonaniu uczniów Społecznego Gimnazjum Doliny Strugu w Chmielniku. Przedstawienie miało na celu przypomnieć nam o podstawach wartościach, którymi powinniśmy kierować się w życiu. Występowali w nim m. inn. absolwentów naszej szkoły. Spektakli odbywał się w niezwykle spokojnej i poważnej atmosferze. Był on profesjonalnie przygotowany, a wykonawcy wykazali się dużym talentem aktorskim. Oprócz walorów artystycznych oraz etycznych spektakl też odegrał ważną rolę marketingową. Być może zachęci to naszych uczniów do pójścia do tej szkoły.

 

 

Zielony tydzień

16 kwietnia w naszej szkole rozpoczął się Zielony Tydzień, poprzedzający datę obchodów Dnia Ziemi.
W tym czasie uczniowie wykonali różne zadania na rzecz najbliższego otoczenia. Jednym z nich było zasadzenie krzewów ozdobnych wzdłuż ogrodzenia na placu zabaw. Chłopcy z klasy piątej doskonale wywiązali się z tego zadania. Ponadto były zajęcia terenowe, podczas których badano i oceniano stan środowiska, jak również porządkowano okolicę.
Na lekcjach odbywały się projekcje filmów o tematyce ekologicznej i pogadanki na temat zagrożeń, jakie niesie nieodpowiedzialna działalność człowieka dla otaczającej nas przyrody.

 

Dzień Ziemi

22 kwietnia cała społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć przedstawienie pt.: „Ekokapturek” na motywach bajki” Czerwony kapturek, przygotowane przez uczniów kl. 5, pod kierunkiem p. Bożeny Drzał. Oczom widzów ukazał się zaśmiecony przez ludzi las, chatka babci oraz postacie dzieciom już znane i nie tylko. Ważny problem jakim jest zanieczyszczenie środowiska i konieczność jego ochrony, przedstawiony zastał w bardzo ciekawy i przystępny, a przede wszystkim zrozumiały dla dzieci sposób. Wszyscy z ogromnym zainteresowaniem słuchali rozmów toczących się na scenie. Przedstawienie bardzo spodobało się dzieciom, o czym świadczyły rzęsiste brawa, którymi nagradzano wykonawców. Eko – kapturek spotyka w lesie pszczółkę, która szuka czystego, nieskażonego środowiska, gdzie mogła by żyć. Wilk woli być głodny, niż chory po zjedzeniu takiej babci. Lekarz stwierdza u babci „zieloną chorobę” spowodowaną zanieczyszczeniami środowiska.

 

 

 

 

Zlot w Cierpiszu

26 kwietnia z okazji Dnia Ziemi odbył się w Cierpiszu zlot patroli ekologicznych z 25 gmin wchodzących w skład Związku Komunalnego „Wisłok”. Głównym celem spotkania było zgromadzenie przedstawicieli gmin, wspólnie działających na rzecz środowiska, a przede wszystkim włączenie młodzieży do działań proekologicznych. „Zielone Tygrysy” z Kielnarowej wraz z opiekunami: dyr. Wacławem Wardą i Andrzejem Zającem wybrali się do Cierpisza na rowerach. W programie zlotu było zwiedzanie edukacyjnej ścieżki ekologicznej w Cierpiszu, heppening „S.o.s . dla Ziemi” występy w ramach „Estrady Ziemi”, konkursy oraz biwak przy ognisku.

W drodze

Zielone Tygrysy w pełnym składzie

Jedna z konkurencji sportowych.

Uczennica kl. VI Agnieszka Rząsa i opiekun p. Andrzej Zając połączyli swe siły z burmistrzem Miasta i Gminy Tyczyn p. Januszem Skotnickim i wygrali „Ekologicznej Bieg Wójtów i Burmistrzów. Zlot pokazał, że naukę o ekologii można wspaniale połączyć z wypoczynkiem i zabawą oraz, że jest coraz więcej osób, które chcą chronić naszą Ziemię.

 

 

 

Sprawdzian klasy szóstej

10 kwietnia odbył się ogólnopolski sprawdzian dla uczniów klas szóstych. Zgodnie z rozporządzeniem MEN, podstawę przeprowadzenia sprawdzianu w kl. szóstej były standardy wymagań egzaminacyjnych. Standardy te wyróżniają pięć kategorii umiejętności! Czytanie, pisanie, rozumowanie, korzystanie z informacji i wykorzystywanie wiedzy w praktyce. Sprawdzian nie będzie miał wpływu na ukończenie szkoły podstawowej, mimo to był on ogromnym przeżyciem dla szóstoklasistów.
W skład komisji weszli:
p. Alicja Kawalec, p. Anna Kozdraś i p. Andrzej Taras jako przewodniczący.

 

Poeci i pisarze dzieciom

26 kwietnia uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach konkursu „Poeci i pisarze dzieciom”. Laureatem konkursu w kat. recytacji(w grupie najmłodszej) został nasz pierwszoklasistka -Jaromir Taras. Rewelacyjnie zaprezentował on „lokomotywę” Tuwima. Stary, poczciwy wierszyk był wykonany z niespodzianką swadą, swobodę i zrozumieniem tekstu. Wraz ze swoją koleżanką z klasy będą reprezentować gminę Tyczyn w Błażowej. Nasi reprezentanci „podbili” gminę w grupie klas IV-VI, nie tyle liczebnością, co poziomom wykonania. Im też przypadły tytuły laureatów, a otrzymali je:

  • Monika Kaplita,
  • Justyna Mierzwa,
  • Grzegorz Stanowski- uczniowie klasy czwartej.
    Wszystkich naszych recytatorów przygotował p. Andrzej Taras, który znalazł sposób na to, by jego podopieczni recytując, bawili się przy tym doskonale.

 

 

 

Dzień Matki

31 maja o godzinie 17 w Domu Ludowym odbyła się impreza środowiskowa z okazji Dnia Matki.
Wszystkie mamy, które licznie przybyły na tę uroczystość, powitał dyrektor szkoły Wacław Warda. Gdy mamy zajęły miejsca przy pięknie nakrytych stołach, rozpoczął się koncert w wykonaniu prawie wszystkich dzieci od oddziału przedszkolnego do kl. IV.

 

Na scenie

Mamy z uwagą obserwowały swoje „pociechy”

Popis klasy III

Głównymi organizatorami imprezy byli: p. Agata Klatka i p. Andrzej Taras. Do przygotowania dzieci do występów aktywnie włączyli się wychowawcy klas młodszych: p. Józefa Prokop, p. Alicja n i p. Irena Para. Na powitanie wszysc..…tu dopisz resztę tekstu!!!

Wicemistrzyni Europy !

Angelika Kogut – uczennica klasy piątej naszej szkoły od dawna trenuje akrobatykę sportową. Jest członkinią kadry narodowej juniorów i reprezentuje w nasz kraj zawodach międzynarodowych w akrobatyce. W dniach 21- 26 maja 2002 r. na Mistrzostwach Europy Juniorów w Belgii, Angelika zdobyła trzy srebrne medale.
Serdecznie gratulujemy! Brawo Angeliko!

 

 

Moja Mała Ojczyzna

24 maja w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania – Wydział w Kielnarowej odbył się Finał II Multimedialnego Konkursu Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Dolina Strugu – Moja Mała Ojczyzna”, w którym wzięło udział 18 szkół podstawowych oraz gimnazjów. Organizatorami konkursu były: SP w Kielnarowej – Dyrektor Szkoły mgr Wacław Warda i SP w Tyczynie – mgr Wiesław Zawadzki.
Patronat nad konkursem objęli: Burmistrz Miasta i Gminy Tyczyn, Stowarzyszenie „Doliny Strugu” i Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
Celem konkursu było: propagowanie wiedzy o miejscowościach „Doliny Strugu” ich historii, zabytkach, osiągnięciach, ciekawostkach przyrodniczych i geograficznych; wdrażenie do wykorzystania technik informatycznych i internetu; promocja miejscowości i szkół biorących udział w konkursie.
Zadaniem drużyn biorących udział w konkursie było przygotowanie prezentacji swoich miejscowości.

Aula WSIiZ wypełniona była po brzegi uczestnikami konkursu.

Nasi uczniowie prezentują swoją miejscowość.

Wręczenie nagród

 

Naszą szkołę reprezentował zespół „Zielone Tygrysy” w składzie: Piotr Oczoś, Witold Ciura, Justyna Jopek, Agnieszka Rząsa – uczniowie klasy VI. Wszystkie prezentacje oceniało jury składające się z zaproszonych gości. Zarówno prezentacja przygotowana przez naszych uczniów, jak i ich odpowiedzi na pytania na temat innych miejscowości, uznane zostały przez jury za najlepsze.
„Zielone Tygrysy” zdobyły I miejsce.

 

Agenda 21

 

15 czerwca nastąpił finał III Edycji Ekologicznego Konkursu Internetowego „Agenda 21”. Nasz zespół „Zielone Tygrysy”, pod opieką dyrektora mgr Wacława Wardy, zachęcony wielkim sukcesem, jaki odniósł w ub. roku i w tym roku wziął udział w konkursie EkoPyt. Konkurs trwał od października do czerwca. Pytania ekologiczne wraz z odpowiedziami i komentarzem, które wprowadzali uczniowie, zostały zgrupowane w sześciu blokach tematycznych: odpady, energia, hałas i cywilizacja, woda, różnorodność i formy ochrony przyrody. Oficjalne wyniki rywalizacji zostały ogłoszone dnia 18.06.2002 r. Spośród 130 drużyn z całego kraju „Zielone Tygrysy” uzyskały największą ilość punktów – 5525 i tym samym zajęły 1 miejsce w Polsce. Nagrodą główną dla zwycięskiego zespołu była Mała Pracownia Komputerowa oraz nagrody indywidualne – Ekologiczne Wakacje dla 5 członków zespołu. GRATULUJEMY!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakończenie roku szkolnego 2001/2002

21 czerwca, dzień na który od pewnego czasu czekali uczniowie i nauczyciele. Kończy on 10-miesięczny okres wyczerpującej pracy i zapowiada nadejście czasu odpoczynku, oderwania się od codzienności życia szkolnego. Po mszy świętej w kościele parafialnym cała społeczność szkolna zebrała się na górnym korytarzu budynku szkoły. Dyrektor szkoły podziękował wszystkim uczniom i nauczycielom, za całoroczny trud oraz życzył udanego wakacyjnego wypoczynku.

Na uroczystości zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe tym uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wyróżniali się zachowaniem. Przedstawicielka Rady Rodziców p. Małgorzata Oczoś na ręce dyrektora szkoły złożyła kwiaty oraz wyrazy podziękowania dla wszystkich nauczycieli, za ciężką pracę włożoną w kształcenie i wychowanie dzieci. Uroczystości uświetnił występ pożegnalny klasy szóstej. Były wiersze, piosenki, podziękowania i życzenia dla nauczycieli. Po oficjalnej uroczystości odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami, podczas których wszyscy otrzymali świadectwa dające promocję do następnej klasy.

 

[Rozmiar: 43340 bajtów] BIP
RODO
Ubezpieczenie uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków.
Polisa PZU NNW Edukacja
Nr 1053543514
Zgłoszenie szkody telefon: 801 102 102 lub 22 566 5555

Dziennik elektroniczny

Wywiadówki

Terminy spotkań z rodzicami w roku szkolnym 2022-2023
(uwaga – wszystkie spotkania zaczynamy o godzinie 16.30)

13 września 2022 – organizacja pracy szkoły, wybór Rady Rodziców, zapoznanie z dokumentacją szkoły regulującą prawa i obowiązki uczniów, zasady oceniania itp.

22 listopad 2022 – Sprawy bieżące – wyniki w nauce
1  luty 2023 – podsumowanie pracy, wyniki klasyfikacji – spotkanie z wychowawcami klas
18 maj 2023 – Sprawy bieżące – wyniki w nauce

Dni wolne

Decyzją dyrektora szkoły wprowadza się dodatkowe dni wolne od zajęć lekcyjnych (poza świętami i dniami ustawowo wolnymi od zajęć):

31 październik
02 maj
01 czerwiec
22-25 maj (egzaminy klasy 8)
09 czerwca
23-31 grudnia przerwa świąteczna
Ferie zimowe 16-29 styczeń

Czas trwania lekcji

1   8.00   8.45
2   8.50   9.35
3   9.45   10.30
4   10.40 11.25
5   11.55 12.40
6   12.50 13.35
7   13.45 14.30
8   14.40 15,25
9   15,30 16.15

Archiwa