tel./fax: 17 2219 344
meil: spkielnarowa(..małpka...)gmail.com
lub biuro(..małpka..)spkielnarowa.pl

NIP 813 26 43 503
Regon 001131780

[Rozmiar: 43340 bajtów] Do wakacji
Skuteczna nauka słówek
[Rozmiar: 43340 bajtów]
Zostań mistrzem
Tu kliknij aby przejść do platformy
GRY EDUKACYJNE "PISUPISU" Tu kliknij aby przejść do strony

Do rodziców i uczniów

Szanowni Państwo

Zmiany w otaczającym nas świecie, nowe wyzwania stawiane nie tylko nam ale również naszym dzieciom powodują,  że również nasza szkoła musi nieustannie się zmieniać, ulepszać, bardziej niż do tej pory stawać się otwarta na  nowe formy i metody nauczania, tak by nasi absolwenci a wasze dzieci, mogły bez trudu wchodzić w kolejne etapy edukacji, w przeświadczeniu o własnej wartości.
W procesie dydaktyczno-wychowawczym staramy się najlepiej jak potrafimy sprostać nowym wymaganiom, mając świadomość tego, że być może od naszych działań uzależniony będzie w późniejszym okresie sukces życiowy naszych uczniów.

Dlatego bardzo ważne są dla nas wszelkie uwagi Państwa na temat wszystkich aspektów naszej pracy.  To Państwo obserwując nasze działania mogą bardziej niż my obiektywnie ocenić co jest w nich dobre, a co powinniśmy waszym zdaniem zmienić.    Misja szkoły,  (z którą mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej w zakładce dokumenty) zawiera informacje o tym jakiego ucznia chcemy razem z wami wychować.
Opracowany projekt  Koncepcji Pracy Szkoły określa w jaki sposób chcemy tego dokonać.

Wszystko co dzieje się w szkole dotyczy Was i Waszych dzieci dlatego opinia rodziców jest dla nas bardzo istotna, bo nic nie powinno w szkole się dziać bez Państwa wiedzy, akceptacji i przekonania. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o zapoznanie się z tym dokumentem i wyrażenie swojej opinii zarówno o nim jak również o innych aspektach pracy w naszej szkole. Mogą to Państwo uczynić wypełniając dołączoną ankietę lub korzystając z możliwości wpisania komentarzy do tego dokumentu bezpośrednio na stronie internetowej. Zarówno ankieta jak i komentarze na stronie są zupełnie anonimowe i zapewniają Państwu całkowitą dyskrecję. Ankiety będziecie mogli Państwo wrzucić do specjalnego pojemnika w czasie wywiadówki szkolnej lub dać swoim dzieciom jeżeli nie będziecie mogli być osobiście. Zawarte w ankiecie lub komentarzach na stronie internetowej sugestie będziemy się starać realizować w naszej pracy.

Ankieta dla rodziców i uczniów

(będziemy wdzięczni za odpowiedz nawet na jedno pytanie)

1.  Jaki  jest Pani/Pana zdaniem stosunek nauczycieli do dziecka? Czy może ono liczyć na wsparcie w sytuacjach trudnych?

2.  Czy jesteście Państwo wystarczająco informowani przez nauczycieli o postępach dziecka  w nauce, zachowaniu, ocenach itp?  Jeżeli nie to jakich informacji brakuje Wam najbardziej.

3.  Czy sprawdzacie Państwo oceny dziecka na stronie internetowej szkoły?

4.  Czy Wasze dziecko czuje się w szkole bezpieczne? Jeżeli nie to w jakich sytuacjach.

5.  Jak oceniacie Państwo organizację zajęć w szkole? Czy Waszym zdaniem zajęcia w podziale godzin są rozłożone równomiernie czy może widzicie konieczność zmian? Jeżeli tak to jakich?

6.   Co należałoby zmienić w pracy szkoły ?  Jakie są oczekiwania Państwa w tym zakresie?

7.  Czy w szkole czujesz się bezpiecznie? Czy ktoś ci dokucza? Jeżeli tak to czy rozmawiałeś o tym z wychowawcą albo dyrektorem?

8. Co chciałbyś zmienić w szkole? Co najbardziej Ci przeszkadza na co dzień?

9.  Czy nauczyciele rozmawiają z Wami o Waszych problemach? Jeżeli nie to o czym chciałbyś porozmawiać z wychowawcą?

Uwaga – Wpisane w komentarzach wypowiedzi nie pojawiają się natychmiast ponieważ są moderowane przez administrator by uniknąć wulgaryzmów czy propagowaniu treści niepożądanych. Proszę o nie podawanie nazwisk kolegów i nauczycieli w swoich wypowiedziach. Adresy meilowe i obowiązkowe imię może być zmyślone.

Wymagania państwa wobec szkół wraz z ich szczegółowym rozwinięciem możemy znaleźć pod adresem :

http://www.npseo.pl/action/requirements/wymagania_panstwa_wobec_szkol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Dziennik elektroniczny

[Rozmiar: 13639 bajtów]
Szkoła wyróżniona certyfikatem "Znak Jakości Interkl@sa"
[Rozmiar: 43340 bajtów]

Szkolną gazetkę na stronie szkoły redagują:
[Rozmiar: 43340 bajtów]
Julia Stachów, Kinga Rochecka, Laura Majda, Kamila Jasińska.

Dni wolne od zajęć

Dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2018 - 20192 listopad

15, 16, 17 kwietnia (sprawdzian po klasie VIII)

2 maja

3 czerwcaW tych dniach, nie będą organizowane zajęcia lekcyjne.
Dla uczniów, którym rodzice nie będą mogli zapewnić opieki, zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.
Chęć udziały w takich zajęciach proszę zgłaszać wychowawcy, tydzień przed planowanym dniem wolnym.

Archiwalne wpisy